Turksoft Bilişim Sistemleri

2002 yılında İstanbul’da kurulmuş olan Turksoft Bilişim Sistemleri, uzman yazılım ve donanım kadrosuyla günümüzde firmaların ihtiyaç duyduğu profesyonel yazılım ve donanım ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Kurulduğu günden itibaren heyecanını hiç kaybetmemiş, gelişen teknolojinin sunduğu imkanları kullanarak müşterinin ihtiyaçlarına cevap vermeyi görev bilmiştir. Genelde Sigorta Sektöründe uzmanlaşmış kadrosuyla sigorta yazılım çözümleri üretmektedir. Bunun dışında şirketlere özel yazılım çözümleri de sunmaktadır.


Misyonumuz

Yenilikçi ve deneyimli kadrosuyla gelişen teknolojiyi takip ederek, müşterilerinin rekabet gücünü arttırıcı kaliteli çözümler sunmak, yüksek verimlilikte karlılığı arttırıcı bilişim çözümleri üretmek, bu doğrultuda şirketlerin hedeflerini yakalayabilmeleri için destek olmaktır.


Vizyonumuz

İş ahlakını ve dürüstlüğü ön planda tutarak müşterilerin isteklerini doğru analiz edip, en iyi ve kaliteli çözümleri sunan, kendini sürekli yenileyen ilkeli öncü bir şirket olmayı hedefler.


Kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutarak, yerli ve yabancı şirketlerin ilk sırada tercih ettiği markalaşmış bir şirket olmak hedeflerimiz arasındadır.